International House

Newsletter

Informacje ogólne o filli w Inowrocławiu

Szkoła w Inowrocławiu

Szkoła Języka Angielskiego w Inowrocławiu istnieje od 1998 roku i jest oddziałem szkoły International House Toruń. Mieści się w centrum miasta przy ulicy Farnej 9.


O wysokim poziomie nauczania może świadczyć ponad 2500 osób, które do dziś brały udział w kursach indywidualnych, kursach dla firm oraz kursach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Od początku istnienia szkoły grono osób kontynuujących naukę oraz nowych słuchaczy powiększa się. Obecnie prowadzimy następujące kursy:

  • roczne kursy standardowe, adresowane do osób nastawionych na systematyczną naukę
  • kursy dla dzieci
    kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge  (FCE, CAE, CPE)
  • kursy dla firm i osób indywidualnych, zaprojektowane zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta
  • zagraniczne kursy wyjazdowe
  • Skype lessons


Nauczyciele zatrudnieni w naszej szkole posiadają najwyższe kwalifikacje, są to głównie osoby pochodzące z krajów anglojęzycznych (native speakers), których rodzimym językiem jest język angielski. Już od pierwszej lekcji nauka przebiega wyłącznie w języku angielskim, nauczyciele wykorzystują metody aktywizacyjne i nowoczesne materiały dydaktyczne (min. tablice interaktywne). 
 


1

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House