International House

Newsletter

Kursy w Inowrocławiu

Dodano 2011-05-23

Skype lessons

Skype Lessons – to możliwość nauki angielskiego dla tych, którzy nie mogą lub nie mają czasu na uczęszczanie do szkoły językowej i regularny udział w zajęciach.

Za pomocą video komunikatora internetowego, np. Skype można uczestniczyć w zajęciach grupowych lub indywidualnych.
Mogą być to również konwersacje, doskonalące umiejętności komunikacji poprzez rozmowę w języku angielskim z naszymi nauczycielami native speaker.
Możliwości dzielenia pulpitu komputera nauczyciela i ucznia pozwalają na wykorzystanie materiałów filmowych, nagrań audio, ćwiczeń on-line, które sprawiają, że lekcja jest ciekawa i dynamiczna.

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House