International House

Newsletter

Kursy w Inowrocławiu

Dodano 2011-05-23

Angielski dla dzieci

Grupy dziecięce tworzone są w niezwykle staranny sposób w oparciu o kryterium wieku i poziom zaawansowania, który oceniany jest przez naszych lektorów na podstawie testu i rozmowy z nauczycielem.

Uczenie dzieci jest tak odmienne od nauczania młodzieży i dorosłych, że w praktyce stanowi odrębną specjalizację i może być przeprowadzane tylko przez nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne, doświadczenie i  co najważniejsze, lubią pracę z dziećmi. Jest ona dla nich nie tylko  wykonywaniem zawodu ale i  pasją.


Tematyka zajęć i materiały dobierane są tak, by zaspokoić "dziecięcy głód wiedzy", a zarazem rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Bardzo szeroko wprowadzane są techniki "gier i zabaw", w które wplatane są odpowiednio dobrane proste zwroty, słownictwo i wybrane elementy gramatyki praktycznej. W grupach dziecięcych używane są podręczniki specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych. Dzięki temu nauka w IH jest dla dzieci po prostu przyjemnością. Zapominają, że się uczą - tak dobrze się przy tym bawią.

Nad całokształtem zajęć, ich formą i programem czuwa koordynator do spraw kursów dziecięcych oraz Dyrektor Metodyczny.
Rodzice są informowani o postępach dziecka w trakcie semestralnych spotkań z nauczycielem. Na zakończenie kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat IH, a także rekomendację do odpowiedniej grupy na kolejny rok szkolny. System poziomów stworzony przez IH gwarantuje kontynuację nauki na kolejnych poziomach zaawansowania w odpowiedniej grupie wiekowej.

 

Kursy dla dzieci w wieku szkolnym  trwają 124 godz., 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne - w godzinach 15.45-17.20 lub 17.35-19.10

 


Cena kursu dziecięcego obejmuje podręczniki i wszystkie materiały dodatkowe niezbędne do prowadzenia zająć.  

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House