International House

Newsletter

Kursy w Inowrocławiu

Dodano 2011-05-23

Kursy standardowe dla młodzieży i dorosłych

Roczne kursy standardowe adresowane są do osób nastawionych na systematyczną naukę.

Kurs prowadzony jest w oparciu o praktyczną metodę komunikacyjną, w ramach której ćwiczone są umiejętności swobodnego porozumiewania się we współczesnym świecie, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pisania i czytania, a także praktycznego stosowania zasad gramatycznych. 


Programy kursów są spójne. Rozpoczynając naukę na poziomie '1' można kontynuować ją do poziomu '6', a po rekomendacji lektora, rozpocząć naukę w grupach egzaminacyjnych.

Kursy standardowe General English dla młodzieży i dorosłych trwają 124 godz., 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne - w godzinach 15.45 - 17.20,17.35 - 19.10 lub 19.25 - 21.00


Cena kursu standardowego obejmuje podręczniki i wszystkie inne materiały dodatkowe niezbędne do prowadzenia zajęć. 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House