International House

Newsletter

Aktualności

IH Inowrocław Strona główna Aktualności

Dodano 2010-12-03

Zapraszamy do IH Club!

Dołącz do uczniów IH z całego świata!  Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę  www.ihworld.com/ihclub i się zapisać. Wszystko czego potrzebujesz to adres e-mail.

Korzyści z bycia w IH Clubie: bezpłatne członkostwo, bezpłatna gazetka International House Club wysyłana 4 razy w ciągu roku, zniżki na wybrane produkty International House oraz specjalna oferta szkół International House. Pamiętaj - możesz być członkiem klubu International House nawet jeśli nie zapiszesz się na kurs w przyszłym roku szkolnym. To świetny sposób żeby utrzymać kontakt z językiem angielskim, ze szkołą oraz siecią International House.
Dołącz już dziś!

IH Club dostępny również on-line!

IH CLUB

You can join IH Club for free if you go to www.ihworld.com/ihclub and register. All you need is your email address. The benefits are: free membership, free International House Club newsletters 4 times a year, discounts on selected International House products and special offers from International House schools.  Remember you can still be a member of the International House Club even if you don't register for a course at the school next academic year. It's a great way to keep in touch with English, with the school and with the International House network.
Join today!

IH Club now also available on-line!

IH Club 

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House