International House

Newsletter

Aktualności

IH Inowrocław Strona główna Aktualności

Dodano 2010-12-01

Juicy Word of the Day

A gdyby tak się uczyć tylko jednego angielskiego słowa dziennie? Myslę, że wielu z nas robiło takie postanowienia czasami nic z tego nie wychodziło... Można to zmienić z International House!!!

 

 

Juicy Word of the Day

 

 

 

Od poczatku grudnia 2010 bedziemy dodawali na naszej stronie internetowej jedno soczyste angielskie słowo dziennie, zaczerpnięte z bieżących wiadomości. Będzie mozna też zobaczyć w jakim kontekście zostało ono użyte oraz skąd pochodzi. Będziemy podawać jego słownikowe znaczenie w języku angielskim oraz polskie tłumaczenie.

Juicy Word of the Day!

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House