International House

Newsletter

Aktualności

IH Inowrocław Strona główna Aktualności

Dodano 2020-03-11

ZMIANY W TRYBIE NAUCZANIA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 i wprowadzonymi w dniu dzisiejszym (11.03.2020) przez Ministerstwo Zdrowia  zaleceniami  zamknięcia placówek oświatowych na terenie Polski od dnia 12.03 do 25.03.2020, uprzejmie informujemy, że w szkole International House Toruń i oddziale w Inowrocławiu od dnia 12.03 do 25.03.2020 wprowadzono następujące zmiany dotyczące nauki języka angielskiego:

1. Odwołane są zajęcia grupy PlaySchool i wszystkich grup na poziomie 1B.

2. Wszystkie grupy od poziomu 2B do CPE (dziecięce, młodzieżowe i dla dorosłych) mają odwołane zajęcia w klasach z bezpośrednim udziałem nauczyciela na terenie szkół w Toruniu i Inowrocławiu, a od poniedziałku 16.03.2020 zajęcia te będą prowadzone online, przy użyciu komunikatora ZOOM.

Zajęcia te będą prowadzone w te same dni i w tych samych godzinach jak zajęcia normalne.

Szczegółowe informacje dotyczące posługiwania się komunikatorem ZOOM zostaną Państwu przekazane w najbliższym czasie drogą mailową lub telefoniczną. Będą one również widoczne na stronach internetowych i FB szkoły International House Toruń.

3. Wszystkie zajęcia prowadzone na terenie Firm lub zajęcia z klientami indywidualnymi pozostają bez zmian i będą odbywać się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

4. Zajęcia w środę 11 marca odbywają się bez zmian.

Za powyższe zmiany przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Dyrekcja IH Toruń

 

 


cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House