International House

Newsletter

Aktualności

IH Inowrocław Strona główna Aktualności

Dodano 2014-05-07

Bezpłatne warsztaty językowe

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież z inowrocławskich szkół podstawowych i gimnazjów, na bezpłatne warsztaty językowe prowadzone przez nauczycieli native speakerów, które odbędą się w sobotę 7 czerwca 2014r od godziny 10.00 do 14.00.

Szczególny nacisk będzie tym razem położony na „communication skills" czyli na umiejętności porozumiewania się, oczywiście na właściwym każdemu poziomie zaawansowania.

Szczegółowe informacje i zapisy w sekretariacie International House w Inowrocławiu tel 52 357 638.

Zapraszamy szczególnie te dzieci, które nie mają kontaktu z obcokrajowcami a zanosi się na to w wakacje -  praktyka się przyda, żeby lepiej dać sobie radę w realnej  sytuacji.

International House Totuń Inowrocław bezpłatne warsztaty językowe

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piatek

14:00 - 18:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House