International House

Newsletter

Aktualności

IH Inowrocław Strona główna Aktualności

Dodano 2013-11-19

Kurs na poziomie początkującym dla dorosłych

 Zapraszamy na kurs języka angielskiego na pozimie podstwowym osoby dorosłe, które miały uprzednio niewielki kontakt z językiem angielskim.

Zajęcia odbywają się w małej grupie, w przyjaznej atmosferze i prowadzone są przez native speakera. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki  w godzinach wieczornych.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny z zsekretariatem szkoły - 52 357 16 38 lub mailowy inowroclaw@inthouse.pl.

Zapraszamy serdecznie

cofnij

International House World Organisation

International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. W chwili obecnej w jej skład wchodzi 154 szkół w 54 krajach świata. Od 1953 roku uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością. Pracowało nad nią wielu nauczycieli, lingwistów i metodyków. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawą szkoleń metodycznych nauczycieli na całym Świecie. Pierwsze z nich przeprowadzono właśnie w IH w 1962 roku. Nadal kształcimy tysiące nauczycieli, którzy są cenionymi w świecie profesjonalistami.

Kontakt

Oddział w Inowrocławiu
ul. Farna 9
88-100 Inowrocław
tel./fax: 52 357 16 38

tel.kom: 531407533

e-mail: inowroclaw@inthouse.pl

 

Biuro czynne:

poniedziałek - czwartek

15:00-21:00


Copyright © 2013 Szkoła Języka Angielskiego International House